Naujienos

Rungtynės Lietuva - Bulgarija

Birželio 17d. Kauno Dariaus ir Girėno stadione stebėjome Lietuva - Bulgarija rungtynes.

Atvirosios socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės Zarasuose

Birželio 15d. mūsų globos namų gyventojų ir sportininkų komanda dalyvavo atvirosiose socialinės globos namų vasaros sporto žaidynėse, kurias organizavo Zarasų socialinės globos namai. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų komanda.

nuotrauka
Garsiniai skaitymai "Paskaitykime dzūkiškai" su Veisiejų miesto biblioteka

Šiandien mūsų globos namų gyventojus aplankė Veisiejų miesto bibliotekos darbuotojos Eglė Žilionienė ir Lina Tumosienė. Vyko garsiniai skaitymai "Paskaitykime dzūkiškai". Gyventojai Vincas Trunca, Angelė Barysienė, Irena Karaliūnienė skaitė savo kūrybą, o Raimundas Damašauskas -  Bernardo Brazdžionio eiles. 

" SENI CUP" 2023

Gegužės 24d. mūsų sportininkų komanda dalyvavo tarptautinėje žmonių su negalia futbolo lygoje "SENI CUP" 2023

"Tarp mūsų viskas skamba"

Gegužės 20 d. dalyvavome gatvės muzikos dienos renginyje „Tarp mūsų viskas skamba“ , kuris vyko Rudaminoje.

nuotrauka
"Pasimatymas su muzika. Susitikim, mieli senjorai"

„ PASIMATYMAS SU MUZIKA. SUSITIKIM, MIELI SENJORAI „
Gegužės 02d. mūsų globotiniams koncertavo pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje turintys atlikėjai – smuikininkė Julija Ivanovaitė ir klavesininkas Vilimas Norkūnas. 
 

Džiaugiamės užmezgę partnerystės ryšius

Džiaugiamės užmezgę partnerystės ryšius su Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro Pietų Lietuvos filialu Veisiejuose (VESK). Šios partnerystės dėka mūsų darbuotojai gali įgyti ir plėtoti savo žinias ir gebėjimus. Daugiau informacijos rasite čia:  https://www.youtube.com/watch?v=7zZLM4NGzf4

Visi kartu, būdami vieningi, galime nuveikti didelius darbus.

Parama ir palaikymas, kurių sulaukėme, tik dar labiau sustiprina įsitikinimą, kad visi kartu, būdami vieningi, galime nuveikti didelius darbus. Daugiau apie tai skaitykite čia :

 https://www.facebook.com/lzvaigzde.lt/

http://www.lzvaigzde.lt/aktualijos-gyvenimas/naujiena/z-kuku%C4%8Dionio-pad%C4%97ka-akcija-stabdoma-bet

nuotrauka
Skelbiamas konkursas

Veisiejų socialinės globos namai kviečia dalyvauti konkurse Aptarnavimo ir ūkio padalinio vadovo pareigoms užimti. Daugiau informacijos rasite čia:  https://portalas.vtd.lt/lt/aptarnavimo-ir-ukio-padalinio-aptarnavimo-ir-ukio-padalinio-vadovas-322;866550.html

Inkilų kėlimo šventė "Paukščiai grįžta namo"

 

Nuo seno buvo žinoma, kad iki kovo 10d. parskrenda 40 rūšių paukščių. Tad ši diena taip ir vadinama – 40 – ies paukščių diena. Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninio padalinio specialistai R. Dzemyda ir A. Turčinavičius pakvietė mūsų globos namų gyventojus dalyvauti inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Nuvykome į Kapčiamiesčio girininkijos miškus, kur miškininkai pasakojo apie inkilų kėlimo svarbą, jų gamybą, miškininko profesiją bei iškėlėme miško sparnuočiams daug inkilų.

nuotrauka
Kovo 8-oji

Dienos nutolsta.

Metai nubėga.

Žemėje švinta ir temsta.

Moterys amžiais

Žavios palieka.

Moterys amžiais nesensta!    ( E. Drėgva )

 

Kovo 8 ­– oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šios dienos nepamiršome paminėti ir mūsų globos namuose. Moterys buvo pasveikintos gražiais žodžiais bei gėlėmis. Jos dėkojo už nuoširdžius sveikinimus ir parodytą dėmesį.

X