Naujienos

nuotrauka
Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Lėkė dienos, savaitės, mėnesiai ir štai sulaukėme gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. O kokios Kalėdos be Kalėdų senelio! Taigi gruodžio 29 d. popietę visi gyventojai nekantriai laukė susitikimo su Kalėdų Seneliu. Prieš atvykstant Seneliui sveikinimo žodžius švenčių proga tarė globos namų direktorius Zigmas Kukučionis ir direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Ingrida Želionienė. Po sveikinimų gyventojai dairėsi per langus atvykstančio Kalėdų Senelio, kuris netrukus ir pasirodė. Gyventojai su dideliu džiaugsmu pasitiko svečią, kiekvienas stengėsi padeklamuoti eilėraštuką, pašokti ar palinkėti palinkėjimą ir už tai gauti dovanėlę. Išdalinus dovanėles ir išlydėjus Senelį visi dar ilgai linksminosi šokių sukūry.

Kalėdinis sveikinimas

Nuoširdžiai sveikiname su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2022-aisiais metais!!!

nuotrauka
Kalėdinė mugė globos namuose

Šių metų gruodžio 23 d. 10 val. Veisiejų socialinės globos namų hole skambėjo Kalėdinė muzika.  Čia vyko Kalėdinė paroda-mugė. Jos metu buvo galima įsigyti keramikos gaminių, vašeliu nertų snaigių bei pasivaišinti pačių gyventojų pagamintais pyragais. Daugiausia susidomėjimo sulaukė Kalėdinė loterija, kurioje nebuvo nelaimingų bilietų. Mugės metu daugelis lankytojų įsigijo dar trūkstamų dovanų artimiesiems ateinančių švenčių proga.

nuotrauka
Metiniai BINGO apdovanojimai

Šių metų gruodžio 23 d. vyko metiniai BINGO apdovanojimai. Visus metus žaidimo metu gyventojai rinko taškus, kuriuos susumavus paaiškėjo metų nugalėtojas. Visi žaidėjai gavo padėkas už aktyvų dalyvavimą BINGO žaidime ir po mažą prizą. Taip pat buvo įteiktos nominacijos dešimčiai ištikimiausių žaidėjų.

nuotrauka
Tradicinė socialinės globos įstaigų menų diena „Stiprus, kai Tu šalia“

Šių metų gruodžio 17 d. dalyvavome projekte „Stiprus, kai Tu šalia“ 2021. Šį kartą tai vyko nuotoliniu būdu. Suorganizuotas bendras, nuostabiai gražus, koncertas. Esame dėkingi Skėmų socialinės globos namams, kad šį koncertą įamžino į filmuotą medžiagą, kuri yra mums didelė dovana. Visi kartu mes esame stiprūs!

Mūsų pasirodymą galite peržiūrėti čia:

https://www.facebook.com/veisiejusocialines.globosnamai.5/videos/1047508129360991

nuotrauka
Poezijos valandėlė prie arbatos puodelio

Gruodžio 17 d. popietę globos namų gyventojai rinkosi į poezijos popietę prie arbatos puodelio. Popietės pradžioje pakalbėjome apie Tarptautinę arbatos dieną, kuri minima gruodžio 15 d., pasiklausėme naudingos informacijos apie arbatos rūšis ir jų teikiamą naudą. Vėliau globos namų gyventojai Jonas Karalevičius, Vincas Trunca, Andrius Šimonis, Irena Karaliūnienė, Angelė Barysienė, Severina Baltrušaitienė ir Raimundas Damašauskas skaitė savo kūrybos eiles, Justė Karaliūtė padainavo keletą dainelių. Besiklausant poezijos, besikalbant vaišinomės saldumynais ir arbata.

nuotrauka
Sporto sezono pabaigtuvės

Š. m. gruodžio 16 d. sodyboje prie Vilkinio ežero vyko sportinio sezono pabaigtuvės. Ta proga buvo surengtas teniso turnyras, kuriame varžėsi geriausi globos namų tenisininkai. Po įtemptų varžytuvių buvo išrinkti nugalėtojai: I vieta atiteko Rolandui Kaleinikui, II vieta - Žygimantui Bieliauskui, III vieta - Vincui Truncai. Merginų tarpe nenugalima buvo Justė Karaliūtė, jai tai pat įteiktas apdovanojimas. Pasveikinus nugalėtojus visi kartu kepėme dešreles, vaišinomės, vėliau aptarėme praeinančių metų pasiekimus ir ateinančių lūkesčius.

nuotrauka
Veisiejų miesto Kalėdinės eglutės Įžiebimas. Kalėdinė mugė „Atkeliauja nykštukų Kalėdos“

Šių metų gruodžio 3 d. 15 val. Veisiejų miesto skvere prasidėjo Kalėdinė mugė. Su savo keramikos darbais bei iškeptais pyragais į mugę atvyko Veisiejų socialinės globos namų gyventojai. Surengtoje loterijoje, kur visi bilietai buvo  laimingi,  sudalyvavo ne tik vietiniai Veisiejų miestelio gyventojai, bet ir svečiai. Po šventės atidarymo su nuotaikingu vaikučių koncertu buvo įžiebta Veisiejų miestelio eglutė. Šventės pabaigoje visi danguje išvydo įvairiaspalvius fejerverkus.

nuotrauka
Mobili lauko šaškių lenta

Baigiantis metams įsigijome mobilią lauko šaškių lentą. Kadangi žiema, pakvietėme gyventojus išmėginti save poilsio kambaryje draugiškame šaškių žaidime. Tai proto gimnastika, kai išmokstama valdyti situaciją, priimti iššūkius ir spręsti iškilusius uždavinius. Gyventojai  turėjo galimybę patirti pergalės džiaugsmą ir pralaimėjimo kartėlį. Turėdami tokią puikią mobilią šaškių lentą lauksime pavasario ir žaisime kieme.

nuotrauka
Martyno šviesa

Šių metų lapkričio 12d. po pietų Veisiejų socialinės globos namų gyventojai kartu su darbuotojais atvyko į Veisiejų skulptūrų parką su pagaminta žibintų dekoracija. Šią popietę buvo pristatyta rudeninė - šventinė paroda  „Martyno šviesa“. Be  Veisiejų globos namų buvo atvežta ir Veisiejų kultūros namų, S. Gedos gimnazijos, meno mokyklos ir kitų įstaigų šventinės dekoracijos su žibintais.  Dar kartą apžiūrėti jau žibančių dekoracijų, kai atėjo  vakaras, rinkosi globos namų  darbuotojai ir gyventojai.

nuotrauka
Pyragų diena

TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir vaišinti draugus, kaimynus, kolegas.  Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Ne išimtis ir mūsų globos namai. Nuo ankstyvo ryto gyventojai ėmėsi darbo: vieni lupo ir pjaustė obuolius, kiti maišė tešlą, mat šios dienos tikslas buvo didžiulis obuolių pyragas! Iki pietų pyragas kepė, o po pietų visi ragavo ir vaišinosi. Nebuvo pamiršti ir silpnesnieji gyventojai. Jie taip pat gavo po gabalėlį kvapnaus pyrago.

nuotrauka
Saugaus eismo prevencija

Veisiejų socialinės globos namuose buvo organizuojama saugaus eismo prevencija. Prisiminėme saugaus eismo taisykles ir kelio ženklus, kurių pagalba galima saugiai pereiti gatvę ar išeiti pasivaikščioti už įstaigos ribų.

Buvo organizuotos įvairios veiklos, skirtos saugaus eismo taisyklėms prisiminti. Gyventojai sprendė įvairias užduotis, piešė pažįstamus kelio ženklus, žiūrėjo skaidres apie pavojus tykančius gatvėje ir kaip jų išvengti.

Nuotoliniu būdu dalyvauta prevencinėje paskaitoje ,,Būk matomas, būk saugus kelyje’’ su Lazdijų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne R. Ribinskiene. Prevencinės paskaitos metu aptarta pėsčiųjų ir transporto vairuotojų padaromi pažeidimai, demonstruota tikri nelaimingi eismo įvykiai. Policijos pareigūnė priminė gyventojams apie eismo saugumą tamsiuoju paros metu, atsakingumą, tinkamą elgesį kelyje, paragino laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

 Po prevencinės paskaitos bendruomenės pareigūnė padovanojo visiems po atšvaitą.

Ankstesnis 1 2 3 ... 7 Sekantis
&nbps;
X