Naujienos

" SENI CUP" 2023

Gegužės 24d. mūsų sportininkų komanda dalyvavo tarptautinėje žmonių su negalia futbolo lygoje "SENI CUP" 2023

"Tarp mūsų viskas skamba"

Gegužės 20 d. dalyvavome gatvės muzikos dienos renginyje „Tarp mūsų viskas skamba“ , kuris vyko Rudaminoje.

nuotrauka
"Pasimatymas su muzika. Susitikim, mieli senjorai"

„ PASIMATYMAS SU MUZIKA. SUSITIKIM, MIELI SENJORAI „
Gegužės 02d. mūsų globotiniams koncertavo pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje turintys atlikėjai – smuikininkė Julija Ivanovaitė ir klavesininkas Vilimas Norkūnas. 
 

Džiaugiamės užmezgę partnerystės ryšius

Džiaugiamės užmezgę partnerystės ryšius su Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro Pietų Lietuvos filialu Veisiejuose (VESK). Šios partnerystės dėka mūsų darbuotojai gali įgyti ir plėtoti savo žinias ir gebėjimus. Daugiau informacijos rasite čia:  https://www.youtube.com/watch?v=7zZLM4NGzf4

Visi kartu, būdami vieningi, galime nuveikti didelius darbus.

Parama ir palaikymas, kurių sulaukėme, tik dar labiau sustiprina įsitikinimą, kad visi kartu, būdami vieningi, galime nuveikti didelius darbus. Daugiau apie tai skaitykite čia :

 https://www.facebook.com/lzvaigzde.lt/

http://www.lzvaigzde.lt/aktualijos-gyvenimas/naujiena/z-kuku%C4%8Dionio-pad%C4%97ka-akcija-stabdoma-bet

nuotrauka
Skelbiamas konkursas

Veisiejų socialinės globos namai kviečia dalyvauti konkurse Aptarnavimo ir ūkio padalinio vadovo pareigoms užimti. Daugiau informacijos rasite čia:  https://portalas.vtd.lt/lt/aptarnavimo-ir-ukio-padalinio-aptarnavimo-ir-ukio-padalinio-vadovas-322;866550.html

Inkilų kėlimo šventė "Paukščiai grįžta namo"

 

Nuo seno buvo žinoma, kad iki kovo 10d. parskrenda 40 rūšių paukščių. Tad ši diena taip ir vadinama – 40 – ies paukščių diena. Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninio padalinio specialistai R. Dzemyda ir A. Turčinavičius pakvietė mūsų globos namų gyventojus dalyvauti inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Nuvykome į Kapčiamiesčio girininkijos miškus, kur miškininkai pasakojo apie inkilų kėlimo svarbą, jų gamybą, miškininko profesiją bei iškėlėme miško sparnuočiams daug inkilų.

nuotrauka
Kovo 8-oji

Dienos nutolsta.

Metai nubėga.

Žemėje švinta ir temsta.

Moterys amžiais

Žavios palieka.

Moterys amžiais nesensta!    ( E. Drėgva )

 

Kovo 8 ­– oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šios dienos nepamiršome paminėti ir mūsų globos namuose. Moterys buvo pasveikintos gražiais žodžiais bei gėlėmis. Jos dėkojo už nuoširdžius sveikinimus ir parodytą dėmesį.

nuotrauka
Užgavėnės

Žiema, žiema bėk iš kiemo.. 
Šių metų vasario 21 d. Veisiejų socialinės globos namuose buvo surengta Užgavėnių šventė. Gyventojai, persirengę įvairiomis kaukėmis, skambant muzikai, šoko ir linksminosi. Vyko Lašininio ir Kanapinio kovos.  Nugalėtojas bus svarbiausias gavėnios laikotarpiu. Laimėjus kovą Kanapiniui, gyventojai buvo vaišinami blynais, bandelėmis. Po to šaukiniais buvo išvaroma žiema. Persirengėlių procesija, nešina More, išėjo į globos namų kiemą. Užkūrus laužą, Morė sudeginta kartu su praeitų metų negandomis ir bėdomis.  Šokome ir žaidėme aplink laužą, kol šis sudegė. 
Džiaugės boba po žiemos susilaukus šilumos.....
 

nuotrauka
Vasario 16 - oji

Vasario 16 dieną paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo 105 – ąsias metines. Gyventojai buvo pakviesti sugiedoti Tautišką giesmę. Prisiminėme ir aptarėme valstybinės šventės istorinius faktus. Popietėje gaminome sveikinimus Lietuvai, dalyvavome Veisieju kultūros namų organizuojamame renginyje.  Keletas gyventojų, lydimi darbuotojos dalyvavo pėsčiųjų žygyje Kapčiamiestyje, skirtame paminėti Vasario 16 – ąją. Ši diena visada liks mūsų širdyse kaip prisiminimas -  branginti ir saugoti savo Tėvynę, savo laisvę.

Valentino diena

Meilė nutiesia kelius,

Meilė suveda draugus,

Meilė šildo širdeles

Ir išpildo svajones.

Vasario 14 dieną mūsų globos namuose vyko popietė. Vaišinomės kava, arbata, saldumynais, dovanojome vieni kitiems pačių darytas širdeles su meilės palinkėjimais, sukomės šokio sūkuryje.

Ankstesnis 1 2 3 ... 11 Sekantis
X