Naujienos

nuotrauka
Grybų šventė 2021

Šių metų rugsėjo 17 d. 10 val. gausus globos namų gyventojų būrys rinkosi prie paradinio įėjimo kur prasidėjo „Grybų šventė“. Susiskirsčius į grupes,  lydint socialiniams darbuotojams ir padėjėjoms gyventojai patraukė į mišką. Ilgai vaikščioti nereikėjo - sėkmė aplankė vieną iš gyventojų kuris iškart rado pirmą baravyką. Vėliau vaikščiojant po mišką buvo rasta ir kitų grybų: voveraičių, kazlėkų, raudonikių, paberžių, rudmėsių ir ūmėdžių. Gerai praleidę laiką gamtoje, pilnais krepšiais grybautojai grįžo į namus.

nuotrauka
Grožio diena

Š. m. rugsėjo 9 dieną globos namuose minėjome grožio dieną. Šios dienos proga, kaip ir pridera, grąžinome visas susirinkusias globos namų moteris. Buvo tikras grožio salonas! Lakavome  nagus, darėme šukuosenas, bei makiažus. Po grožio procedūrų visi susirinkusieji vaišinosi saldumynais.

nuotrauka
Gandrų išskridimo diena

Rugpjūčio 24 d. kartu su gyventojais palydėjome gandrus. Šią dieną lietuviai nuo seno išlydėdavo gandrus, išskrendančius žiemoti į šiltuosius kraštus. Gyventojai šia proga spalvino paveikslėlius, pasakojo istorijas apie gandrus ir vaišinosi kava.

nuotrauka
Pasaulinė dramblių diena

Rugpjūčio 12 d. minėjome pasaulinę dramblių dieną, kurios tikslas - atkreipti dėmesį į Afrikoje ir Azijoje nykstančius dramblius, pasidalyti žiniomis ir sprendimais, kaip geriau prižiūrėti ir išsaugoti šiuos gyvūnus. Šia proga gyventojams buvo rodomas rež. Jerome Bouvier dokumentinis filmas „Dramblių belaukiant“.

nuotrauka
Sveikiname Onutes

Liepos 26 d. popietę sveikinome globos namuose gyvenančias Onutes. Šis senovinis vardas po truputį retėja mūsų gyventojų gretose, bet vis dar turime 5 Onutes: Oną Emiliją Ivoškienę, Oną Sadauskienę, Oną Tyševič, Oną Šukytę ir Julijoną Oną Stankevičienę. Visoms varduvininkėms buvo įteiktos dovanėlės ir palinkėta ilgų gyvenimo metų bei stiprios sveikatos. Po sveikinimų žaidėme žaidimus, dalyvavome estafetėse, klausėmės nuotaikingos muzikos.

nuotrauka
Išvyka į Veisiejų miestelį

Liepos 22 d. popietę grupelė gyventojų, lydimi darbuotojų, išsiruošė aplankyti Veisiejų miestelio įžymybių. Pirmiausiai aplankėme L. Zamenhofo gatvėje įsikūrusią Nelie Vin Garage  galeriją, kurios savininkė eksponuoja ne tik savo skaitmeninės tapybos, tačiau ir kitų meno kūrėjų darbus. Apžiūrėję ir pasigrožėję galerijos darbais, patraukėme iki toje pačioje gatvėje esančio paminklo, kuris žymi toje vietoje stovėjusį namą, kuriame gyveno ir esperanto kalbą baigė kurti šios kalbos kūrėjas Liudvikas Zamenhofas. Prie paminklo susipažinome su kalbos atsiradimo istorija, pabandėme išmokti keletą žodžių  esperanto kalba. Pasimokinę žodžių, patraukėme  toliau ta pačia gatve iki maudyklos, kur visi pasėdėjome, pailsėjome, klausėmės gyventojo V. Truncos eilių, grožėjomės atplaukusiomis gulbių ir ančių šeimynomis. Pailsėję nusprendėme, kad dar turime jėgų ir galime aplankyti Veisiejų miesto parką ir jame esančią žaidimų aikštelę, o pakeliui į namus dar užsukome į regioninio parko direkciją.

nuotrauka
Tarptautinė šachmatų diena

Liepos 20 diena – Tarptautinė šachmatų diena. Šios dienos proga globos namuose surengėme šachmatų turnyrą, kuriame varžėsi 4 dalyviai. Po įnirtingos kovos I – ąją vietą laimėjo Edmundas Gadišauskas, II- ąją Jonas Karalevičius ir garbingą III-iają Algimantas Jašinauskas. Prizininkai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

nuotrauka
Joninės

Birželio 25 d. rytą paminėjome gražiausią vasaros šventę – Jonines. Ąžuolo vainikais pasveikinome globos namuose gyvenančius Jonus, Janes ir Rasas, linkėdami jiems daug geros sveikatos. Po sveikinimų visi kartu dalyvavome estafetėse, linksmai šokome šventiniame Joninių ratelyje.

nuotrauka
Vasaros atidarymas 2021

Birželio 9 d. globos namų gyventojai turistinėje stovyklavietėje „Varnalizdis“ prie nuostabaus Vepryno ežero paskelbė, kad vasara jau atidaryta! Šventės metu buvo galima išbandyti  jėgas smiginio, baudų mėtymo, mini golfo, žiedų mėtymo rungtyse. Rungčių nugalėtojai buvo iškilmingai apdovanoti prizais ir skambiais plojimais. Pavargę ir išalkę šventės dalyviai gardžiai valgė ant laužo keptas dešreles, nuo karščio gaivinosi šaltais gėrimais. Pasistiprinę dar pasivaikščiojo ir pasigrožėjo ežero vaizdais.

Seni CUP 2021. Futbolas išradingai ir linksmai

Po metų pertraukos vėl buvome pakviesti dalyvauti Seni Cup turnyre „Futbolas išradingai ir linksmai“. Šį kartą turnyras vyko nuotoliniu formatu socialinio tinklo paskyroje. Surinkome geriausių savo futbolininkų komandą ir atlikome pateiktą užduotį tikrai linksmai ir išradingai! Kviečiame balsuoti už mūsų šaunią komandą!

https://www.facebook.com/SENICUPLietuva/videos/635461831183683

nuotrauka
Pasaulinė šviesiaplaukių diena

Gegužės 31 – ąją dieną globos namuose paminėjome Pasaulinę šviesiaplaukių dieną. Šios dienos paminėti į popietę susirinko ne tik šviesiaplaukiai bet ir brunetai. Popietės metu gyventojus supažindinome iš kur ir nuo kada atsirado tokia diena, visi pasakojo daugybę įvairiausių anekdotų apie blondines, taip pat vardino kokius žino šviesiaplaukius Lietuvos žymius žmones, spalvino šviesiaplaukių portretus. Popietės pabaigoje visi kartu žiūrėjome animacinį filmuką „Ilgo plauko istorija“.

nuotrauka
Pasaulinė bičių diena

Gegužės 20-ąją minima pasaulinė bičių diena, kurią skatinama atkreipti dėmesį į bičių ir kitų vabzdžių apdulkintojų mažėjimą pasaulyje, jų reikšmę biologinei įvairovei, žemės ūkiui, žmonių sveikatai. Būtent tai ir aptarėme su mūsų globos namų gyventojais. Kartu aptardami medaus svarbą žmogui ir atsakydami į suktus klausimus apie bites, karpėme popierines bites ir klijavome jas į korį.

Ankstesnis 1 2 3 ... 5 Sekantis
&nbps;
X