Naujienos

nuotrauka
Skelbiamas konkursas

Veisiejų socialinės globos namai kvieiča dalyvauti konkurse maisto ruošimo padalinio maisto ruošimo padalinio vadovo pareigoms užimti. Daugiau informacijos rasite čia: https://portalas.vtd.lt/lt/maisto-ruosimo-padalinio-maisto-ruosimo-padalinio-vadovas-322;854410.html

nuotrauka
Iniciatyva „Daugiau šilumos Ukrainai“

Lapkričio 28 dieną pradėjome gaminti šildančias žvakes Ukrainai. Prigaminę beveik 1000 žvakių susisiekėme su savanore Deimante Sidaraite, kuri mus nukreipė į Kauno Kristaus Prisikėlimo Bažnyčią. Čia mus pasitiko ir žvakes su džiaugsmu priėmė Australijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Andrius Vaitiekūnas. Ačiū visiems prisijungusiems prie šios kilnios akcijos.

nuotrauka
Kalėdinis karnavalas

Kalėdos – tai, turbūt, viena gražiausių metų švenčių, kai galime ne tik vieni kitiems dovanoti dovanas, bet ir pabūti kartu. Ir šiais metais Kalėdų senelis mūsų gyventojų nepamiršo. Su pilnu maišu dovanų ir galybe sveikinimų atvyko gruodžio 29-osios rytą. Na, o gyventojai labai laukė Senelio, todėl pasiruošė dainų, eilių ir šokių programėlę. Išdalinęs dovanėles Kalėdų Senelis sukosi šokio ratelyje su gyventojais, o po visų linksmybių iškeliavo toliau dalinti džiaugsmo ir dovanų.

nuotrauka
Šildančių žvakių gamyba

Mūsų globos namų gyventojai bei darbuotojai gamina šildančias žvakes. Kaip kilo idėja ir kokiu tikslu jos yra gaminamos galite rasti paspaudę nuorodą: http://www.lzvaigzde.lt/aktualijos-pulsas/naujiena/veisiej%C5%B3-socialin%C4%97s-globos-namuose-gamina-%C5%A1ildan%C4%8Dias-%C5%BEvakes-ukrainai

nuotrauka
Grožio diena „Esu toks - koks esu“

Grožis – tai atviras rekomendacinis laiškas, iš anksto užkariaujantis širdį. Ne išimtis ir mūsų globos namų gyventojos, kurios savo grožiu gali užkariauti ne tik širdį, bet ir pasaulį!  Kad dar labiau išryškintume jų grožį, surengėme grožio dieną „Esu toks – koks esu“.  Nuo pat ryto prasidėjo grožio procedūros. Jų metu buvo daromi makiažai,  manikiūrai bei šukuosenos. Džiaugiamės, kad gražintis nori ne tik moterys, bet ir vyrai, kurių taip pat sulaukėme.

Grožio negali neįamžinti, todėl visos dienos akimirkas užfiksavo fotografas. Tik jo dėka kiekvienas dalyvavęs grožio dienoje turės išskirtinę nuotrauką, kuria pasipuoš savo kambarį ir kartu prisimins, kad esu toks – koks esu, unikalus ir gražus ne tik vidumi, bet ir išore.  

nuotrauka
Priešgaisrinės pratybos

Lapkričio 18 d. mūsų globos namuose vyko priešgaisrinės pratybos. Kaip viskas vyko galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0AFPGTeqRLXAoVNkx5LYSq9YxgidpwDdPdw38fFxgFMdXioakAhKv5ZDrTZcKqFR6l&id=100064411913344&sfnsn=mo

nuotrauka
Šv. Martynas, paskutinė rudens šventė

Šių metų lapkričio 11 d. minima paskutinė rudens šventė Šv. Martynas. Jau ne vienerius metus Veisiejų kultūros namai organizuoja šventę, kurios metu šviečiančios kompozicijos ir instaliacijos papuošia Veisiejų miestelio skulptūrų parką. Ta proga ir globos namų gyventojai sudalyvavo su šviečiančia kompozicija „Jaukių namų šviesa“, kurią pagamino patys gyventojai  rankdarbių užimtumo grupėje. 

nuotrauka
Svečiuose gydytojai-klounai „Raudonos nosys“

Šių metų lapkričio 11 dieną mūsų gyventojų kasdienybę praskaidrino gydytojų klounų  - RAUDONOS NOSYS – apsilankymas, kurių tikslas - teikti emocinę ir psichosocialinę pagalbą  naudojant įvairias meno ir žaidimo priemones, suteikti džiaugsmą ten, kur jo labiausiai trūksta. Bendravimas su klounais pažadina įkvėpimą, sustiprina pasitikėjimą savimi ir leidžia bent trumpam pamiršti rūpesčius.

Dauguma gyventojų prieš tai bendravo su jais virtualiai, todėl susitikimas buvo artimas ir nuoširdus, lyg senų draugų. Klounai lankėsi kambariuose, bendravo asmeniškai, grojo ir dainavo, stengėsi sukurti gerą nuotaiką. Džiaugsmingas ir šmaikštus bendravimas sukėlė šypseną tiek gyventojams, tiek darbuotojams. 

Šis klounų apsilankymas įnešė netikėtumo ir džiaugsmo į kasdienę gyventojų rutiną. Tai buvo kažkas naujo ir nepatirto. Lauksime sugrįžtant!

nuotrauka
Svečiuose - buvęs globos namų gyventojas D. Kižys

Nors čia negimęs, bet ilgai buvau
Čia teko man gyvenimą pažint.
Tikrų žmonių aš sutikau,
Čia antrą kartą teko gimt.
                         Deimantas Kižys

Šių metų spalio 28 d. įvyko koncertas, kurį darbuotojams ir gyventojams padovanojo buvęs globos namų gyventojas Deimantas Kižys. Jo žodžiais kurtas dainas ir daug kitų puikių dainų atliko Vytautas Gargasas iš Vilniaus.
Nuostabu, kad yra tokių žmonių kaip Deimantas. Tikėjimas savimi ir pastangos kurti gėrį daro didelius stebuklus.

nuotrauka
Rudenėlio šventė

Šių metų spalio 25 d. 10 val. globos namų gyventojai rinkosi poilsio kambaryje į kasmetinę Rudenėlio šventę. Jos metu skambėjo rudens tematika atliekamos dainos, kurias atliko patys gyventojai kartu su užimtumo specialiste R. Valukoniene.  Buvo menamos mįslės ir žaidžiami smagūs žaidimai. Šventės metu gyventojai V. Trunca ir I. Karaliūnienė  perskaitė savo sukurtas eilės apie rudenį. Šventės pabaigoje gyventoja J. Karaliūtė svečius pavaišino pačios iškeptu obuolių pyragu.

nuotrauka
Apsilankymas Pojūčių kambaryje

Spalio 21 d. grupelė globos namų gyventojų, lydimi darbuotojų, apsilankė Veisiejų šeimos centre, kuriame įrengtas Pojūčių kambarys. Pojūčių kambarys – tai kompiuterinės įrangos pagalba sukurta spalvų, garsų, lytėjimo ir kvapų aplinka, kurioje aktyvinami arba raminami žmonių pojūčiai. Centro darbuotoja Regina mielai supažindino mūsų gyventojus su Pojūčio kambario įranga, kurioje veikia burbulų stulpai, vandens – garso lova, šviečiančios spalvotos juostos ir daugelis kitų. Gyventojai patys galėjo išbandyti, kaip pojūčiai stimuliuojami per lytėjimą, klausymą, piešimą, komandinių ir individualių užduočių atlikimą. Nusprendėme dar ne kartą apsilankyti šiame Pojūčių kambaryje, nes patirtis buvo labai įdomi ir reikalinga.

nuotrauka
Pasaulinė kostiumo diena

Šių metų spalio 13-ąją dieną minėjome Pasaulinę kostiumo dieną. Šia proga gyventojai išsipuošė įvairiausiais kostiumais: vyrai iš spintų išsitraukė senai nesirengtus švarkus bei marškinius, moterys pasidabino šventinėmis suknelėmis ir skrybėlaitėmis. Išsipuošę šventės dalyviai pozavo prie foto sienelės. Šventę lydėjo daug juoko ir šiltų emocijų.

Ankstesnis 1 2 3 ... 10 Sekantis
X